Prostorný, slunný byt 3+1 (73 m2) s balkonem v osobním vlastnictví, Jeseníky - Česká Ves, REZERVOVÁNO

Prostorný, slunný byt 3+1 (73 m2) s balkonem v osobním vlastnictví, Jeseníky - Česká Ves Prostorný, slunný byt 3+1 (73 m2) s balkonem v osobním vlastnictví, Jeseníky - Česká Ves
Prostorný, slunný byt 3+1 (73 m2) s balkonem v osobním vlastnictví, Jeseníky - Česká Ves Prostorný, slunný byt 3+1 (73 m2) s balkonem v osobním vlastnictví, Jeseníky - Česká Ves

Popis nabídky

Bydleli byste rádi ve vlastním bytě? Hledáte něco zrekonstruovaného, kam se můžete ihned nastěhovat? Nabízíme k prodeji velmi pěkný, prosvětlený byt 3+1 o velikosti 73 m2 se zatepleným a uzavřeným balkonem v osobním vlastnictví v obci Česká Ves, ul. Holanova.

Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu, kde se nachází 16 bytů. Revitalizace domu proběhla před 10 lety (fasáda, plastová okna, dveře). Velmi zdařilá rekonstrukce bytu byla realizována před dvěma lety - zděné jádro, (nové rozvody elektra, odpady v kuchyni a v koupelně), nová kuchyňská linka v moderním provedení vyrobená na míru včetně úložných prostor, zděná koupelna s bezbariérovým vstupem do sprchového koutu. Na podlahách v bytě je položena dlažba, lino a koberce, pod kterými jsou zachovalé parkety.

Dispozice bytu: Vstupní chodba s prostornou komorou, kuchyň, obývací pokoj se zaskleným balkonem (dvojité sklo-posuvná okna), který může sloužit jako zimní zahrada, pokoj, ložnice. K bytu dále náleží uzamykatelná komora na společné chodbě, placené parkovací stání před domem (100,-Kč/rok), v přízemí sklepní kóje (v domě k využívání i společná kolárna a sušárna).
Měsíční náklady na bydlení cca 5 000,-Kč při pobytu 2 osob, zahrnující vytápění bytu, elektřinu v bytě, vodné, stočné, fond oprav atd. Od letošního května budou náklady za byt o 1 000,-Kč měsíčně nižší, jelikož bude doplacen úvěr za revitalizaci domu. Na domě je zapojena společná anténa i satelit. Možnost internetového připojení v bytě je samozřejmostí.

Obec má velmi dobrou občanskou vybavenost. V bezprostřední blízkosti bytu se nachází mateřská školka, potraviny Hruška, pošta, krytý bazén, hotel Zlatý Chlum. V obci se dále nachází základní škola (1.-9. ročník), hřiště, restaurace, obecní úřad, obecní knihovna, kostel. Do centra města Jeseník (cca 4km), které je okresním městem, se dopravíte autobusovou dopravou, spojení každou hodinu, vlakem, autem. Autobusová i vlaková zastávka se nachází 5 minut chůze od bytu. Byt je okamžitě k nastěhování. Zdarma zajistíme financování přímo v naší RK. Doporučujeme prohlídku. Krásné klidné místo.

V případě zájmu můžeme současně zprostředkovat koupi zděné garáže v blízkosti domu.

Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jméno: Romana Šenková

Mobil: +420 603 823 843

Email: info@liskareal.cz

*
*
*
*
email: phone: fullname: lname: fname: