Reference klientů

Děkuji za velmi vstřícné jednání a časovou flexibilitu. Celý proces prodeje proběhl rychle a zcela bez problémů. Mohu 100% doporučit.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Velice pěkná a příjemná spolupráce a hlavně profesionální přístup. Jsem spokojen s rychlým jednáním v komunikaci a příjemným přístupem p. Šenkové.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Moc děkujeme realitní kanceláři za velmi rychlý a hladký průběh prodeje rodinného domu. Hlavně za celkový přístup p.Šenkové. Její ochota kdykoliv poradit a pomoci se opravdu jen tak nevidí. Realitní kancelář můžeme jenom doporučit. Myslím, že paní Romana Šenková je nejen výborný realitní makléř a odborník ve své profesi, ale především velmi pracovitý a poctiví člověk.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Profesionální jednání, skvělá spolupráce, lidský přístup, poloviční provize oproti některým realitkám, srozumitelné smlouvy bez zbytečného vyhrožování sankcemi, ... nemám co vytknout. Řešil jsem prodej garáže s Liška Real a následnou koupi garáže v blízkosti bydliště přes jinou realitní společnost. Přístup byl nesrovnatelný. S paní Šenkovou z Liška Real byla perfektní domluva, operativně řešila změny, zprostředkovatelskou smlouvu jsme podepsaly na místě ... S druhou realitní kanceláří při koupi to bylo podstatně komplikovanější a za dvojnásobnou provizi. Pokud by bylo v mé moci změnit realitku, určitě bych tak učinil. Pokud budu v budoucnosti potřebovat služby realitní kanceláře, oslovím opět Liška Real.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Děkuji paní Šenkové a realitní kanceláři Liška Real za zprostředkování pronájmu, zejména za flexibilitu a celkovou rychlost procesu. Spolupráce s Vámi byla výborná, v budoucnu opět ráda využiji. Ať se Vám daří, Lenka Ondrůjová

Zobrazit více
Liška Real - logo

Byla to moje první zkušenost s realitní kanceláří a byli jsme spokojeni. Není, co bychom vytkli. Upřímný a lidský přístup paní Šenkové. Bleskové jednání i během víkendu. Děkuji, Tlolková

Zobrazit více
Liška Real - logo

Komplexní a profesionální servis při prodeji bytu od jeho přípravy, přes prohlídky zájemců, až po uzavření kupní smlouvy a poprodejní servis vč. přepsání energií. Děkuji a 100% doporučuji.

Zobrazit více
Liška Real - logo

I was looking for the apartment replacement as our old one became small for our needs. I came across Liška Real s.r.o. advertisment on the internet and got in contact with Mrs. Romana Šenková. Everything was so smooth and easy with the help of Romana. We are now in the new beautiful apartment and Romana was so kind as she even found new tenants for the old apartment. I can't find enough good words to describe how Romana helped me and my family. It was a pleasure to make a business with Mrs. Romana and I would recommend everyone to do the same. If you are looking for a new apartment, and expect speedy and quality resolution, then you shouldn't look anywhere else, but approach Mrs. Romana for the assistance. These are the reasons why I gave five stars for the experience I had with Mrs. Romana and Liška Real s.r.o.

Zobrazit více
Liška Real - logo

S přístupem paní Šenkové jsme byli velmi spokojení. Vše co nás zajímalo k danému prostoru nám vysvětlila a když náhodou něco nebylo jasné, tak bylo pořešeno s majitelem objektu. Nemáme co vytknout :)

Zobrazit více
Liška Real - logo

Potřeboval jsem pronajmout byt a nechtěl se o nic starat, přes hledání nájemníka až po smlouvy. Oslovil jsem tedy paní Šenkovou a během týdne bylo nafoceno a zveřejněno na netu a za dalších pár dní došlo k podpisu smlouvy s nájemníkem. Jeden telefonát, pár mailů a podpisy smluv bylo vše, co jsem musel udělat. Tak si to představuji. Mohu jedině doporučit.

Zobrazit více
Liška Real - logo