Reference klientů

Dobrý den, s realitní kanceláří Liška Real a s paní Romanou Šenkovou jsme byli velice spokojení. Přístup, ochota, preciznost a profesionální jednání paní Šenkové bylo opravdu na jedničku s hvězdičkou a není co vytknout. A co musíme zdůraznit, paní Šenková je velice milá, ochotná, vždy poradí a vyřeší vše k vaší spokojenosti. Rádi Vás doporučíme dál. Zdraví Šínová, Kožnar

Zobrazit více
Liška Real - logo

S paní Romanou Šenkovou spolupracujeme již delší dobu. Náš vztah je založen na vzájemné důvěře. Zajistila nám komplexní servis při pronájmu i následné koupi nemovitosti. Její přístup k řešení situací i ke klientům je naprosto profesionální a velmi vstřícný. Zájemcům, kteří se chystají začít řešit své plány v oblasti nemovitostí, můžeme služby realitní kanceláře Liška Real vřele doporučit.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Musím ocenit vysoce profesionální a současně přátelský přístup, se kterým paní Šenková řeší veškeré situace, které během pronájmu nemovitosti mohou vzniknout. Všem mohu jen doporučit její služby.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Profesionální přístup, rychlost, informace v průběhu celé transakce od začátku prodeje až po předání nemovitosti, pomoc při vyřizování agendy. Firmu Liška Real s.r.o. mohu jen doporučit. Paní Romaně Šenkové moc děkuji. Soňa Kupčíková

Zobrazit více
Liška Real - logo

Se službami RK Liška Real, konkrétně s paní Šenkovou, jsem byla velmi spokojena. Jako cizinec, který nehovoří česky, pro mě byl celý proces koupě nemovitosti docela dobrodružstvím. Paní Šenková vše zařídila velmi rychle a transparentně, vždy zasílala aktuální informace včas a nikdy nevytvářela falešné očekávání. Doporučuji každému, aby s ní pracoval, protože je velmi profesionální a rozhodně má velmi lidský přístup.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Se službami a s celkovým průběhem transakce prodeje jsem díky paní Šenkové, byla více než spokojena. V dnešní době je profesionální a přátelský přístup spíše výjimkou. Tímto chci poděkovat a současně doporučit všem klientům realitní kancelář Liška Real. Helánová Renata

Zobrazit více
Liška Real - logo

Byla jsem velmi spokojena s přístupem, rychlostí a informacemi, které jsme dostávali. Paní Romana Šenková je velmi příjemný, komunikativní člověk, který pro práci žije, s ní spolupracovat byla opravdu radost. Kompletně převzala agendu, která byla kolem prodávané nemovitosti. I po prodeji pomohla s přepisem energií a dalšími věcmi. Je lepší se svěřit odborníkovi, laik by toto sám nezvládl. S firmou Liška Real s.r.o. spolupracovat byla opravdu radost, touto cestou bych ráda poděkovala. Paní Šenkovou mohu rozhodně doporučit všem zákazníkům, je to odborník na svém místě.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Celý proces koupě nemovitosti s Liška Real byl doslova precizní. Paní jednatelka Šenková nás velmi podrobně seznámila s kupovanou nemovitostí a také nás informovala o všech dalších záležitostech prodeje. Profesionalita na nejvyšší úrovni, ale zároveň přátelský a otevřený přístup byli pro nás jistotou, že koupě nemovitosti proběhne plynule a bez problémů. Efektivní komunikace a schopnosti paní Šenkové zprostředkovávat informace mezi kupujícím a prodávajícím koupi také velmi urychlila. Opravdu si vážím tohoto osobitého přístupu a realitní kancelář Liška Real budu vřele doporučovat dál.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Dobrý den, se službami realitní kanceláře Liška Real jsem byla velmi spokojená a ani mě nenapadá nic, co bych mohla vytknout. Hlavně musím pochválit oblast komunikace se zákazníkem. V dnešní době mi připadá, že jsou většinou lidé značně nepříjemní nebo neochotní, což se o Vás nedá říci, ani v nejmenším, právě naopak. Z vašeho chování bylo znát, že máte mnoho zkušeností a že se ve svém oboru výborně vyznáte. Velice oceňuji profesionální a přesto lidský přístup, příjemné vystupování, znalosti, ochotu a spolehlivost; což je obdivuhodné a jen tak se to nevidí. Také děkuji za různé rady a doporučení, které se mi velmi hodily. Byla jsem spokojena a určitě vás případně doporučím, vlastně jsem to už jednou udělala.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Se službami paní Šenkové jsme byli velice spokojeni. Děkujeme jí za profesionální i lidský přístup. Zdraví, Kotačkovi

Zobrazit více
Liška Real - logo