Reference klientů

Paní Šenková mě mile překvapila svou profesionalitou i vstřícností. K bytu mi dala nadmíru informací týkající se jeho stavu, minulosti i majitelů. Také mi obsáhle popsala jeho okolí, kde najdu jaký obchod, služby, skvělé akce, i kde se dobře najím. Výborně mě tak uvedla do místa, do něhož jsem se rozhodl přestěhovat. Dekuji.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Spolupráci s RK Liška Real a především s paní Šenkovou můžeme vřele doporučit, byli jsme velmi spokojeni. Hned od prvního jednání bylo vše perfektní, rychlé jednání, skvělá domluva, profesionální přístup a poskytnutí veškerých informací. Setkali jsme se s několika realitními makléři a paní Šenková nám vyhovovala nejvíce, milý přístup jsme u ní velmi ocenili. Moc Vám děkujeme.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Spolupráci s Romanou Šenkovou, realitní kancelář Liška Real mohu jen doporučit. Oceňuji zejména profesionální a zároveň lidský přístup, spolehlivost, rychlou komunikaci a kreativitu. Pronajímaný byt byl nádherně nafocen a věřím, že i díky této pěkné vizualizaci byl hned pryč. Budoucí volba realitní kanceláře je tedy jasná. Těším se na další spolupráci.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Spolupráce s paní Šenkovou byla od prvního telefonátu perfektní a velmi příjemná. Ocenil bych zejména kombinaci profesionálního přístupu, férového jednání a maximální vstřícnosti a flexibilitě, nejen co se týká vlastních časových možností, a proaktivity při hledání řešení a komunikaci s majiteli. Celkově jsem měl ze spolupráce pocit, že zájem klientů je u paní makléřky na prvním místě a že jí zároveň velmi záleží na spokojenosti všech zúčastněných. Její přirozené a milé lidské jednání pak bylo už jen pověstnou třešničkou na dortu. Děkuji a upřímně se těším na další spolupráci v budoucnu, Trávníček

Zobrazit více
Liška Real - logo

S paní Romanou Šenkovou z Liška Real, s.r.o. jsme spolupracovali už po několikáté a opět byla její práce naprosto profesionální, precizní a velmi vstřícná. Kromě zpracování inzerátu, organizace prohlídek a "předvýběru" zájemců pro nás připravila i veškerou smluvní dokumentaci, což byl nečekaný nadstandard. Myslím, že její lidský a profesionální přístup ocenila i druhá strana a my uzavřeli smlouvu bleskově k všestranné spokojenosti. Spolupráci s paní Šenkovou můžeme všem vřele doporučit. Děkujeme! Grundovi

Zobrazit více
Liška Real - logo

Chtěli bychom poděkovat za profesionální přístup po celou dobu prodeje nemovitosti, od prvního kontaktu po předání domu novým majitelům. Oceňujeme především osobní jednání, lidskost a ochotu při našich setkáních. Pokud bude příležitost, rádi s vámi budeme v budoucnu spolupracovat. Určitě Vás budeme všude doporučovat.

Zobrazit více
Liška Real - logo

První zkušenost s paní Šenkovou jsme měli asi před 5 lety, když jsme kupovali zahradu v Bílovicích. Už tenkrát to nebyla úplně jednoduchá záležitost (hodně původních majitelů, věcná břemena, problémy s hypotékou), ale vše dopadlo k naší spokojenosti. Takže když jsme v loni potřebovali prodat pozemek a následně další nemovitosti, Liška Real byla v podstatě první volba. Oceňujeme hlavně profesionalitu, komunikaci a ochotu. Paní Šenková objezdila všechny úřady i sousedy, aby nám poskytla co nejvíce informací, zajistila podání všech dokumentů včetně předávacích protokolů, schůzky jsou plánované tak, abychom nemuseli nikam zbytečně dojíždět. Oceňuji informační mail nebo telefonát při jakémkoliv posunu nebo změně, co se domluví, to platí. Někdo by mohl říci, že si nemovitost umí prodat sám bez realitky. My bychom to určitě také zvládli, ale když nemusíte čelit nepříjemnému tlaku ohledně snížení ceny od kupujícího a dotěrným otázkám, je to mnohem lepší :) A navíc ten vynaložený čas, ježdění, úřady a právníci. Takže moc děkujeme a paní Šenkovou všem určitě doporučujeme. Manželé Tomalovi

Zobrazit více
Liška Real - logo

Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup po celou dobu našeho kontaktu, především bych chtěl ocenit osobní jednání, lidskost a ochotu při našich setkáních. Pokud bude příležitost, rád s Vámi budu spolupracovat a doporučovat Vás i v budoucnu.

Zobrazit více
Liška Real - logo

V září 2020 jsme se s přítelem jeli podívat na RD ke koupi. Nejprve předcházel telefonní kontakt s paní Šenkovou, která byla velice milá a hned v telefonu popsala RD a domluvili jsme si schůzku. Při prvním setkání působila paní makléřka velmi profesionálně a laskavě, společná prohlídka s majiteli proběhla bez komplikací. Následně, když jsme se rozhodli pro koupi domu, tak veškerá spolupráce byla vynikající a bezproblémová. Vše probíhalo velmi dobře a ke konci roku jsme se již stali vlastníky našeho vysněného domova. Tímto bych chtěla paní Šenkové poděkovat za pomoc při sjednání koupě domu a přeji ji mnoho dalších kariérních i osobních úspěchů. Vyroubalová

Zobrazit více
Liška Real - logo

Jsem maximálně spokojen s profesionálním přístupem paní Šenkové. Již od prvního okamžiku na mne působila velmi příjemně a otevřeně. Co by zprostředkovatel je také velmi ochotná v reakci nad požadavky svých klientů. Při komunikaci si velmi cením slušného a přirozeného jednání, kde i přesto je paní Šenková zcela upřímná, jedná na rovinu a je maximálně transparentní. Velice děkuji za spolupráci s Liška Real při koupi pozemku.

Zobrazit více
Liška Real - logo