Reference klientů

Děkuji paní Šenkové a realitní kanceláři Liška Real za zprostředkování pronájmu, zejména za flexibilitu a celkovou rychlost procesu. Spolupráce s Vámi byla výborná, v budoucnu opět ráda využiji. Ať se Vám daří, Lenka Ondrůjová

Zobrazit více
Liška Real - logo

Byla to moje první zkušenost s realitní kanceláří a byli jsme spokojeni. Není, co bychom vytkli. Upřímný a lidský přístup paní Šenkové. Bleskové jednání i během víkendu. Děkuji, Tlolková

Zobrazit více
Liška Real - logo

I was looking for the apartment replacement as our old one became small for our needs. I came across Liška Real s.r.o. advertisment on the internet and got in contact with Mrs. Romana Šenková. Everything was so smooth and easy with the help of Romana. We are now in the new beautiful apartment and Romana was so kind as she even found new tenants for the old apartment. I can't find enough good words to describe how Romana helped me and my family. It was a pleasure to make a business with Mrs. Romana and I would recommend everyone to do the same. If you are looking for a new apartment, and expect speedy and quality resolution, then you shouldn't look anywhere else, but approach Mrs. Romana for the assistance. These are the reasons why I gave five stars for the experience I had with Mrs. Romana and Liška Real s.r.o.

Zobrazit více
Liška Real - logo

S přístupem paní Šenkové jsme byli velmi spokojení. Vše co nás zajímalo k danému prostoru nám vysvětlila a když náhodou něco nebylo jasné, tak bylo pořešeno s majitelem objektu. Nemáme co vytknout :)

Zobrazit více
Liška Real - logo

Potřeboval jsem pronajmout byt a nechtěl se o nic starat, přes hledání nájemníka až po smlouvy. Oslovil jsem tedy paní Šenkovou a během týdne bylo nafoceno a zveřejněno na netu a za dalších pár dní došlo k podpisu smlouvy s nájemníkem. Jeden telefonát, pár mailů a podpisy smluv bylo vše, co jsem musel udělat. Tak si to představuji. Mohu jedině doporučit.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Koupili jsme si chatu kousek od Brněnské přehrady, kterou měla v nabídce realitní kancelář Liška Real. Od samého začátku byla spolupráce s paní Šenkovou velmi příjemná, rychlá, bezchybná, nadstandardní. A to ani trochu nepřeháníme! Takže můžeme jen doporučit! A NAVÍC SE NÁM TU MOC LÍBÍ!!!!!

Zobrazit více
Liška Real - logo

Paní Šenková, chtěl bych Vám moc poděkovat za spolupráci při jednaní při pronájmu bytu. Vážím si vaší profesionality, dochvilnosti a vstřícného jednání. Byla to moje první zkušenost s RK a byl jsem velmi spokojený. Jste velmi milá, příjemná dáma. Určitě vás doporučím přátelům a kamarádům. Nic negativního jsem nenašel. S pozdravem, Bat-erdene Tumurbaatar

Zobrazit více
Liška Real - logo

Děkuji za skvělé služby paní Šenkové z RK Liška Real. Mohu jen doporučit. Maximálně jsem byl spokojen. Paní Šenková je milá, vstřícná a profesionální, zodpověděla každou mojí otázku. Pokud budu opět potřebovat služby realitní kanceláře, určitě se obrátím na Liška Real.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Spolupráce s RK Liška Real konkrétně s paní Romanou Šenkovou byla skvělá. Paní Šenková je velmi vstřícná, příjemná, vše nám vyřídila, "oběhala" a vždy o každém kroku informovala. Řekla bych, že její služby jsou nadstandardní. Věnovala se nám při prodeji našeho pozemku velmi pečlivě a kdykoliv jsme cokoliv potřebovali, vždy nám vyšla vstříc. Jsem nesmírně ráda za spolupráci s ní a že jsme se mohli poznat. Dokonce i po dokončení prodeje pozemku se mi po paní Šenkové zasteskne. Ze srdce děkuji za spolupráci a všem doporučuji RK Liška Real. Lepší realitní makléřku nenajdete.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Jsem ráda, že jsem při výběru realitní kanceláře vybrala právě Liška Real. Je vidět, že paní Šenková své práci rozumí a dává do ní všechno. Překvapilo mě, co vše obnáší „ pouze“ pronájem bytu. Ještě jednou moc děkuji.

Zobrazit více
Liška Real - logo