Reference klientů

Protože se jednalo o rychlou koupi bytu na poslední chvíli, rád bych tím poděkoval paní Šenkové, zejména za zvládnutí celé koupě v daném termínu. Vše proběhlo naprosto profesionálně bez jediného problému ve smluveném čase. Také bych rád ocenil všeobecný přehled v dané lokalitě (od nemovitostí až po sousedy v okolí). Spolupráce s vámi byla velice příjemná, rychlá a komunikativní. Do budoucna se na vás zase rád obrátím a také doporučím všem známým a přátelům. Děkuji mockrát.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Paní Šenková, moc Vám děkuji za vysoce profesionální vedení celého obchodního případu. Bylo mi velkým potěšením. Pokud bych já nebo někdo blízký řešil něco dalšího s realitami v okolí Brna, určitě Vás doporučím.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Chtěla bych všem doporučit paní Šenkovou, jako realitní makléřku. Byla jsem opravdu nadšená z jejího přístupu po celou dobu řešení možných prohlídek nového bydlení. Vždy byla velmi milá, ochotná, vše potřebné zařídila a domluvila. Je vidět, že svojí práci dělá s láskou a klientům se vždy plně věnuje a pamatuje si i drobnosti, které o sobě řeknete. Přesně takhle si představuji, že by měly vypadat služby realitní kanceláře. Kdo z vás tedy řeší jakékoliv realitní záležitosti, neváhejte se na paní Šenkovou obrátit.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Paní Šenkovou mohu opravdu doporučit, kdyby svoji práci takto vykonávali všichni makléři, věřím, že by to velmi příznivě ovlivnilo pohled na toto odvětví obchodu. S jejím přístupem, komunikací, flexibilitou, lidskou empatií a ochotou vím, že až budu řešit cokoli dalšího, bude to první makléřka, kterou vždy ráda buď doporučím nebo sama znovu a s klidem oslovím.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Před prodejem našeho bytu jsme oslovili více velkých realitních společností a byli jsme nemile překvapení jejich jednáním ve všech směrech. Proto jsme si nakonec vybrali RK Liška Real a paní Šenkovou. Byli jsme maximálně spokojeni s kvalitními službami, profesionalitou a hlavně ochotou a lidským přístupem. Byla nám kdykoliv k dispozici a vše srozumitelně vysvětlila. Paní Šenkovou můžeme s klidným svědomím vřele doporučit. Kéž by taková byla většina realitních makléřů. Děkujeme.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Děkuji realitní kanceláři Liška Real za zprostředkování pronájmu, servis s tím spojený i za profesionální a současně lidský přístup.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Paní majitelka Romana Šenková je naprosto skvělá. Pečlivá, pozorná, zodpovědná, flexibilní, profesionální a férová. Zní to sice jako klišé, ale je to pravda. Ochotně se vám věnuje, i když ji zavoláte brzy ráno nebo pozdě večer, nebo třeba o víkendu, protože potřebujete ještě poradit s tímto a dořešit tamto. Je poznat, že práce ji baví a dělá ji srdcem. Záleží ji na dobrých referencích a dobrém jméně, což v oblasti realit je také důležité. Tak to má být, tak je to správné. Paní Šenkovou mi doporučila kamarádka, a jsem rád, že jsem se pro ni rozhodl. Byla to perfektní volba a vše proběhlo nad očekávání dobře. Děkuji za spolupráci a věřím, že jsme se nepotkali naposledy.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Realitní kancelář Liška Real s.r.o. vřele doporučujeme. Paní Šenková byla velice profesionální ve všech ohledech. Takto si představujeme služby realitního makléře. Určitě bychom služeb využili znovu.

Zobrazit více
Liška Real - logo

S paní Šenkovou jsem měl již dříve velmi dobré zkušenosti ohledně svého pronájmu, a tak jsem ji oslovil i při prodeji svého bytu, což se znovu osvědčilo. Počínaje vkusnou prezentací bytu, přizpůsobení finančním i časovým požadavkům, po celou dobu vstřícnou a profesionální komunikací a konče úspěšným a bezproblémovým prodejem a vyřízením veškerých administrativních činností mohu a budu paní Šenkovou vřele doporučovat i ostatním.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Paní Šenková, děkuji Vám za bezproblémové zprostředkování našeho obchodu. Díky za veškerou Vaši činnost, za průběžné informování, za profesionalitu a zároveň za Váš přátelský přístup v průběhu celého procesu prodeje. Přeji Vám mnoho dalších úspěšných zprostředkovaných obchodů s nemovitostmi. Mějte se krásně.

Zobrazit více
Liška Real - logo