Reference klientů

Paní majitelka Romana Šenková je naprosto skvělá. Pečlivá, pozorná, zodpovědná, flexibilní, profesionální a férová. Zní to sice jako klišé, ale je to pravda. Ochotně se vám věnuje, i když ji zavoláte brzy ráno nebo pozdě večer, nebo třeba o víkendu, protože potřebujete ještě poradit s tímto a dořešit tamto. Je poznat, že práce ji baví a dělá ji srdcem. Záleží ji na dobrých referencích a dobrém jméně, což v oblasti realit je také důležité. Tak to má být, tak je to správné. Paní Šenkovou mi doporučila kamarádka, a jsem rád, že jsem se pro ni rozhodl. Byla to perfektní volba a vše proběhlo nad očekávání dobře. Děkuji za spolupráci a věřím, že jsme se nepotkali naposledy.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Realitní kancelář Liška Real s.r.o. vřele doporučujeme. Paní Šenková byla velice profesionální ve všech ohledech. Takto si představujeme služby realitního makléře. Určitě bychom služeb využili znovu.

Zobrazit více
Liška Real - logo

S paní Šenkovou jsem měl již dříve velmi dobré zkušenosti ohledně svého pronájmu, a tak jsem ji oslovil i při prodeji svého bytu, což se znovu osvědčilo. Počínaje vkusnou prezentací bytu, přizpůsobení finančním i časovým požadavkům, po celou dobu vstřícnou a profesionální komunikací a konče úspěšným a bezproblémovým prodejem a vyřízením veškerých administrativních činností mohu a budu paní Šenkovou vřele doporučovat i ostatním.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Paní Šenková, děkuji Vám za bezproblémové zprostředkování našeho obchodu. Díky za veškerou Vaši činnost, za průběžné informování, za profesionalitu a zároveň za Váš přátelský přístup v průběhu celého procesu prodeje. Přeji Vám mnoho dalších úspěšných zprostředkovaných obchodů s nemovitostmi. Mějte se krásně.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Paní Šenkovou vřele doporučuji, profesionální přístup, flexibilita, příjemné vystupování.

Zobrazit více
Liška Real - logo

S paní Šenkovou naprostá, naprostá spokojenost při nabízení nemovitosti a následným prodejem. Rychlé nafocení (video) nemovitosti, zpřístupnění inzerátu na web + topování. Výborná právní podpora u kupních smluv. Včasná a jasná komunikace mezi prodávající a kupující stranou. Proto dávám 5 z 5. Doporučuji všem.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Děkuji za velmi vstřícné jednání a časovou flexibilitu. Celý proces prodeje proběhl rychle a zcela bez problémů. Mohu 100% doporučit.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Velice pěkná a příjemná spolupráce a hlavně profesionální přístup. Jsem spokojen s rychlým jednáním v komunikaci a příjemným přístupem p. Šenkové.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Moc děkujeme realitní kanceláři za velmi rychlý a hladký průběh prodeje rodinného domu. Hlavně za celkový přístup p.Šenkové. Její ochota kdykoliv poradit a pomoci se opravdu jen tak nevidí. Realitní kancelář můžeme jenom doporučit. Myslím, že paní Romana Šenková je nejen výborný realitní makléř a odborník ve své profesi, ale především velmi pracovitý a poctiví člověk.

Zobrazit více
Liška Real - logo

Profesionální jednání, skvělá spolupráce, lidský přístup, poloviční provize oproti některým realitkám, srozumitelné smlouvy bez zbytečného vyhrožování sankcemi, ... nemám co vytknout. Řešil jsem prodej garáže s Liška Real a následnou koupi garáže v blízkosti bydliště přes jinou realitní společnost. Přístup byl nesrovnatelný. S paní Šenkovou z Liška Real byla perfektní domluva, operativně řešila změny, zprostředkovatelskou smlouvu jsme podepsaly na místě ... S druhou realitní kanceláří při koupi to bylo podstatně komplikovanější a za dvojnásobnou provizi. Pokud by bylo v mé moci změnit realitku, určitě bych tak učinil. Pokud budu v budoucnosti potřebovat služby realitní kanceláře, oslovím opět Liška Real.

Zobrazit více
Liška Real - logo